Konferencja Blockchain London 2024: Rewolucyjne zastosowania technologii blockchain w biznesie


Konferencja Blockchain London 2024: Gdzie technologia spotyka biznes

Zaplanujcie swoje kalendarze na 21-23 maja 2024 r., ponieważ wtedy odbędzie się największe wydarzenie branży blockchain w ExCeL London, Royal Victoria Dock. Konferencja Blockchain London 2024 będzie skupiać się na praktycznych zastosowaniach blockchaina oraz integracji tej technologii z sztuczną inteligencją, co stanowi klucz do rewolucji w różnych sektorach gospodarki.

Tematy poruszane podczas konferencji

1. Techniczne aspekty blockchaina

Na konferencji omówione zostaną kluczowe kwestie dotyczące infrastruktury blockchain, rozwoju inteligentnych kontraktów, różnic między proof of work a proof of stake, publicznych i prywatnych blockchainów, wyzwań związanych z interoperacyjnością, a także procesów miningu i transakcji.

2. Przyszłość blockchaina i sztucznej inteligencji

Uczestnicy będą mieli okazję dowiedzieć się więcej o relacji między sztuczną inteligencją a technologią blockchain, automatyzacji AI w ekosystemach blockchain, zastosowaniach blockchaina w Internecie rzeczy, transformacji branż za pomocą blockchaina i AI, a także o drodze do Web 3.0.

3. Regulacje dotyczące blockchaina

Konferencja będzie także poświęcona analizie ewolucji ram regulacyjnych blockchaina, przyszłości centralnych banków cyfrowych i stablecoinów, regulacji finansów rozproszonych i cyfrowych, oraz ustanawianiu najlepszych praktyk i standardów w branży poprzez współpracę przemysłową.

4. Zastosowania blockchaina w różnych sektorach

Uczestnicy będą mieli okazję zapoznać się z praktycznymi zastosowaniami blockchaina w takich sektorach jak opieka zdrowotna, łańcuchy dostaw, moda, finanse, górnictwo oraz nieruchomości.

5. Implikacje blockchaina dla cyberbezpieczeństwa i zaufania

Omówione zostaną kwestie związane z cyberbezpieczeństwem, odzyskiwaniem cyfrowych aktywów, zdecentralizowanym zarządzaniem tożsamością i dostępem, a także mechanizmami budowania zaufania w blockchainie.

Inne istotne informacje

  • Konferencja Blockchain London 2024 koncentruje się na praktycznych zastosowaniach blockchaina, co stanowi unikalną okazję dla przedsiębiorców, inwestorów VC oraz technologów zainteresowanych tą rewolucyjną technologią.
  • Wydarzenie obejmuje szeroki zakres tematów związanych z blockchainem, sztuczną inteligencją, Web 3.0, cyberbezpieczeństwem i inwestycjami w branży.
  • Jeśli interesują Cię użyteczność blockchaina oraz jego konkretna implementacja w różnych sektorach, koniecznie zarezerwuj czas na Konferencję Blockchain London 2024.